petek temizliği , petek tesisatı , kalorifer temizliği, kalorifer tamiratı , ilaçlı petek temizliği,
PETEK TEMİZLİĞİ KOMBİ BAKIMI DOĞALGAZ TESİSATI KOMBİ ARIZALARI KOMBİ TAMİRİ PETEK KALORİFER TESİSATI 0212 548 17 72
PETEK TEMİZLİĞİ  KOMBİ BAKIMI KALORİFER TESİSATI YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ +90 532 153 56 00 // + 90 539 570 11 84

KOMBİ BAKIMI

KOMBİ BAKIMI  KOMBİ TAMİRİ

Kombi bakımı kombinizin uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Kombinizin bakım zamanları hakkında  bize ulaşıp bilgi edinebilirsiniz .    kombi çalışıyor neden bakım yaptırayımki? Çünki kombinizin bakımı yapılırsa gireceginiz kış ayını problemsizce atlata bilirsiniz.  Bakım Esnasında kombinizede yapılan işlemler aşağıdaki gibidir.
 kombi bakımı,kombi tamiri,
  • Isı sensörleri kontrol edilir ve ölçümleri yapılır.
  • Tesisat filitreleri kontrol edilir ve temizlenir.
  • Hermatik baca fanı özel karışımla temizlenir ve yerine takılır.
  • Baca gaz sensörleri kontrol edilir ve ölçümleri yapılır.
  • Elektrotlar ve elektronik ateşleme sistemi kontrolü yapılır.
  • Brülör odacıkları temizlenir. 
  • Yakıt sensörü ayarları yapılır.
  • Genel denetleme yapılarak kombiniz çalışır vaziyette size teslim edilir.
Yapılan işlemler kombinizin hem verimli çalışmasını hemde arızasız bir kış geçirmesini sağlar. Ayrıca Servisimiz yaptı işlemlerde 1 yıl garanti vermektedir. Servisimiz müşteri memnuniyetine büyük önem vererek çalışır. Arıza durumlarında veyahut kombiniz bakımı ihtiyaç duyduğunda bizi arayabilir bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

PETEK TEMİZLİĞİ PETEKLERİN YILLIK BAKIMI İLAÇLI PETEK TEMİZLİĞİ
0532 153 56 00


Tuz ruhu,asit,hidrolik,porçöz gibi kimyasal maddelerle petek temizliği yapılmaz petek temizleme kimyasalları ısıtma sistemlerine zarar vermeyecek şekilde kimyagerler tarafından formüle edilmiştir uygun olmayan ürünlerle yapılan temizlik petek,kombi,ve tesisatınızda ciddi sorunlara yol açabilir.


Yapmanız gereken yetkili bir yerden işin uzmanından yardım almaktır.10 ylı aşkın süredir yapı sektöründe tesisat doğalgaz kombi klima servisi alanlarında çalışmaktayız.

Tecrübelerimizi referansa dönüştürerek emin adımlarla daha iyi hizmet vermek için çaba sarfediyoruz ve olumlu dönüşler alıyoruz.Temizleme makinası herhangi bir petekten yada kombi altından sisteme bağlanır banyoda havlupan mevcut ise en doğru yerdir.

Kombi kapatılıp tahliyeden su boşaltıldıktan sonra temizleme makinasının haznesine sadece su koyularak petek vanalarının tamamı açık konumdayken makina 5 dakıka çalışır sistemdeki kaba kir alınıp su boşaltılır.

İkinci aşamada makinaya petek temizliği için özel geliştirilen kimyasal dairenin metrekaresi peteklerin toplam metrajına göre ilave edilir tekrar makina çalıştırılıp kimyasal tüm peteklere yayılır.


İlaç tesisata yayıldıktan sonra tüm peteklerin vanaları kapatılır ve sadece tek bir peteğin vanası açılır burdaki amaç gücün tek peteğe verilmesi ve petekte güçlü bir dolaşım oluşturmaktır. sırasıyla bu her peteğe uygulanır yani temizlenen peteğin vanası kapatılıp diğeri açılır.

Özel geliştirilmiş makinanın özelliği petekte suyu tersinede çevirebilmesidir böylece kimyasalla birlikte petekte çalkalanma meydana gelir kirli su haznede toplanır.


Peteklerde tek tek bu işlem yapıldıktan sonra tüm petek vanaları açılır kirli su makinadan boşaltılır ardından başka bi kimyasal ilave edilerek durulama işlemi aynı şekilde yapılarak ilk kullanılan kimyasal notralize edilir bu işlemi yaparken petek vanaları açık konumda olmalıdır.


Son olarak makina sistemden sökülür kombi filitreleri temizlenir yine başka bir kimyasal koruyucu sisteme bırakılarak kontroller yapılıp petek havaları alınır ve  teslim edilir. Bu işlemler petek sayısına bağlıdır  2-3 saat gibi zaman alır.


Döküm petek temizliği
Mobil sistem kalorifer temizliği
Yerden ısıtma tesisatı temizliği
Doğalgaz kat kalorifer temizleme
Doğalgaz kalorifer peteklerinin bakımı
Kalorifer peteklerinin temizliği
Kombi ve radyatörlerin temizlenmesi
Aluminyum peteklerde temizleme
Peteklerde ısı sorunlarının çözümleriPETEK TEMİZLİĞİ
PETEK TEMİZLİĞİ----KOMBİ BAKIMI---KALORİFER TEMİZLİĞİ---YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ---MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ---PETEK YENİLEME---KALORİFER TESİSATI--KALORİFER TESİSATI YENİLEME----DAİRE İÇİ TESİSAT YENİLEME--DOĞALGAZ TESİSATI---DOĞALGAZ TESİSATI DÖŞEME---PETEK BAKIMI---KOMBİ BAKIM ---KOMBİ ONARIM---KOMBİ KART TAMİRİ----KOMBİ YEDEK PARÇA-         PETEK TEMİZLİĞİ
ATAKÖY  kombi servisi ---KOMBİ ARIZALARI--- KOMBİ ARIZA KODLARI--ATAKENT KOMBİ ARIZA SERVİSİ--ATAKENT PETEK TEMİZLİĞİ--PETEK TEMİZLİĞİ--CİHAZLA PETEK TEMİZLİĞİ--HALKALI PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR--

KOMBİ SERVİSİ
ATAKÖY KOMBİ SERVİSİ--ATAKENT KOMBİ SERVİSİ--KOMBİ ARIZALARI--KOMBİ TAMİRİ---KOMBİ ARIZA KODLARI--HALKALI KOMBİ SERVİSİ 

D
EMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ--BAYMAK HALKALI KOMBİ SERVİSİ--HALKALI E.C.E KOMBİ--ATAKNET AIRFEL KOMBİ SERVİSİ--VIESMAN KOMBİ ARIZALARI--İKİTELLİ KOMBİ SERVİSİ--BUDERUS MARKA KOMBİ--2.EL KOMBİ FİYATLARI--

KOMBİ ARIZALARI---BAĞCILAR KOMBİ SERVİSİ--ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ--